Переваги бетонної тротуарної плитки
Коментарі Вимкнено до Переваги бетонної тротуарної плитки
Переваги бетонної тротуарної плитки

Переваги бетонної тротуарної плитки перед натуральним камінням.

Коли справа доходить до мощеного патіо, є два основні варіанти. Ви обираєте тротуарну плитку з бетону чи натурального каменю? Між ними є багато відмінностей, а не лише матеріали, з яких вони виготовлені. Давайте порівняємо тротуарну плитку з натурального каменю та бетонну бруківку, щоб ви могли побачити всі переваги бетонної тротуарної плитки та вибрати найкраще для свого будинку.

Переваги бетонної тротуарної плитки

Різниця між бруківкою з натурального каменю та бетонною плиткою.

Якщо не брати до уваги матеріалу, вам буде простіше подумати, що між двома типами бруківки не так багато інших відмінностей. Іноді вони можуть навіть виглядати візуально схожими, і вони легко доступні завдяки простоті доставки бетонної тротуарної плитки в наші дні. Обидва типи можна використовувати для патіо, садових доріжок та під’їзних доріг, але в кінцевому підсумку остаточний вигляд може сильно відрізнятися залежно від того, який варіант ви виберете. Як ви хочете, щоб ваш простір виглядав у результаті? Бетонна тротуарна плитка виглядає більш стильно та сучасно. Будівельно-промислова компанія ТОВ «Планета РС» у місті Херсоні пропонує в широкому асортименті тротуарну плитку на будь-який смак. Заходьте на наш сайт  обирайте, замовляйте, укладайте (до речі, послуги з укладання плитки ми також надаємо) і милуйтеся видом свого двору чи патіо.

Відмінності в установці.

Бетонну тротуарну плитку можна укладати швидко, тоді як укладання натурального каменю може займати в рази більше часу.          

Що легше підтримувати?

Одним з найважливіших рішень, коли справа доходить до мощення на відкритому повітрі для багатьох домовласників, є технічне обслуговування. Деяким плитам потрібен постійний догляд та увага, щоб вони виглядали свіжими, а іншим потрібно напрочуд мало, щоб залишатися яскравими.

Бетонне покриття вимагає більшого догляду, оскільки воно старіє і стає більш крихким. Бур’яни можуть проростати через плитки. Бетонна плитка також більш схильна до фарбування, оскільки вона більш пориста. Тому, якщо ви хочете захистити її у довгостроковій перспективі, то потрібен додатковий догляд та дбайливе поводження.

Мощення натуральним каменем вимагає менше зусиль, щоб воно виглядало добре. Фарбування може бути проблемою, але сліди часто менш очевидні, оскільки вони зливаються з природними кольорами та відтінками каменю. Вони більш довговічні, тому загалом вимагають менше обслуговування.

Переваги бетонної тротуарної плитки

Який тип тротуарної плитки підходить для різних стилів двору.

Кожен хоче, щоб його відкритий простір виглядав стильно, але те, що стильно для однієї людини, для іншої несмак. Зрештою, стиль залежить від особистих уподобань. Натуральний камінь чудово виглядає поруч із чарівними котеджами та звивистими садовими доріжками. Він добре виглядає і в сучасних садах. Тим часом є великий вибір сучасних бетонних плит для мощення. Все залежить від зовнішнього вигляду та стилю, який ви хочете бачити у своєму саду, а також від того, чи підходить бетон чи натуральний камінь для цього стилю.

ВГОРУ