Благоустрій патіо
Коментарі Вимкнено до Благоустрій патіо

Ідеї блогоустрою для патіо на вибір

Багато домовласників вважають за краще покривати свій внутрішній дворик, і на те мають вагомі причини. Небагато тіні має велике значення для підтримки комфорту на відкритому повітрі в спекотні літні дні. Внутрішній дворик і ваші меблі залишатимуться прохолодними, а ви і ваші гості зможете насолоджуватися свіжим повітрям без сонця.

Якщо ви готові покрити власний внутрішній дворик, важливо вивчити ваші варіанти. Від парасольок і висувних навісів до пергол, патіо і альтанок існує безліч способів, якими ви можете скористатися, щоб отримати покриття патіо – кожен зі своїми особливими перевагами.

  1. Парасолька для патіо

При покупці столу і стільців для вашого патіо багато варіантів меблів включатимуть вставку для парасольки. Або ще краще, парасолька може навіть йти в комплекті. Коли ви сідаєте обідати на свіжому повітрі або збираєтеся на коктейлі, парасолька буде тримати вас у прохолоді та тіні. Доступні в різних розмірах парасольки забезпечують ефективне покриття патіо для маленьких, середніх і великих дворів. А коли вона не потрібна, ви можете просто скласти парасольку назад.

  1. Висувний тент.

У той час, як у деякі внутрішні дворики можна потрапити через доріжки на задньому дворі, інші розташовані прямо за задніми дверима. У разі хорошим варіантом може бути висувний тент, прибудований до будинку. Поряд із захистом від сонця влітку ці гнучкі тканинні рішення також можуть підвищити енергоефективність вашого будинку. Затінення вікон і скляних дверей зменшує сонячне тепло, що поглинається вашим будинком, що, у свою чергу, робить ваш будинок прохолоднішим при меншому обсязі роботи.

  1. Пергола.

У деяких випадках патіо може бути досить великим і функціонувати більше як відкрита вітальня, ніж місце для сидіння. Маючи достатньо місця для індивідуального налаштування, перголи можуть стати постійним джерелом захисту цих великих площ та їх зручностей, від секційних диванів до вуличних телевізорів. Набагато міцніше, ніж їхні тканинні аналоги, перголи можуть краще протистояти стихіям, а також забезпечують комфортніші умови для вас та ваших гостей.

  1. Альтанка

Як і перголи для патіо, альтанки також забезпечують фіксований захист для патіо. Основна відмінність між ними полягає в тому, що альтанки, як правило, мають повноцінний дах, тоді як перголи, як правило, мають рейковий або ґратчастий дах. (Це не означає, що конструкції перголи для патіо не можуть включати повноцінний дах!) При розміщенні над існуючим патіо альтанки можуть забезпечити повний спектр захисту не тільки від сонця, але й від інших ненасних погодних умов, які можуть порушити ваші плани.

Яке покриття патіо підходить саме вам?

Зрештою, рішення про те, як покрити ваш внутрішній дворик, залежатиме від двох речей: фактичного планування вашого заднього двору та того, як ви хочете використати простір. Ви хочете, щоб простір був відкритим або ви хочете повного захисту від дощу та сонця? Відповіді на подібні питання допоможуть вам знайти найкращий варіант покриття патіо, що відповідає вашим потребам.

Як виробник та установник, будівельна компанія «Планета РС» допомагає домовласникам створити ідеальний внутрішній дворик. Від вибору та встановлення високоякісної тротуарної плитки до розробки металоконструкцій пергол та альтанок – ми допоможемо втілити у життя ваше бачення заднього двору.

Звертайтесь до нас за адресою: м. Херсон, вул. Нафтовиків 131, 73000.

Наші контакти:

(099) 009-55-51.

ВГОРУ