Чи є тротуарна плитка морозостійкою?
Коментарі Вимкнено до Чи є тротуарна плитка морозостійкою?

Фізичні властивості бруківки з бетону.

Період зими – чарівна пора року для багатьох, тому що літнє тепло змінюється зимовим холодом, а святковий настрій захоплює всіх без винятку.

Однак, зниження температури може принести деякі проблеми на під’їзних дорогах та доріжках у ваших внутрішніх двориках. На щастя, завдяки міцному складу та міцним якостям, тротуарна плитка більш ніж здатна впоратися із цим завданням, створюючи ідеальну морозостійку поверхню для вашого двору. 

Небезпеки ковзання.

У той час як хрумкий шар інею, що покриває поверхню зимовим ранком, може бути чудовим видовищем, він також може представляти ряд небезпек, які набагато менше вас порадують.

Натуральний камінь дуже сприйнятливий до морозу, що у результаті є дуже небезпечним. Це може бути особливо проблематично для сімей з людьми похилого віку або маленькими дітьми з потенційно серйозними наслідками. Тоді як бетонна тротуарна плитка є менш слизькою.

Морозостійкість.

Тротуарна плитка ідеально підходить для різних поверхонь – від внутрішніх двориків і під’їзних доріг до басейнів та оформлення ландшафту – вона має високу стійкість до негативних температур.

Вулична вібропресована бетонна тротуарна плитка від будівельної компанії ТОВ «Планета РС» була розроблена таким чином, щоб забезпечити численні морозостійкі властивості, безпеку при використанні зовнішнього простору у зимовий час.

При пористості менше 0,05% вона утримує дуже мало вологи, знижуючи ризик зледеніння для надійнішої роботи протягом усього зимового періоду.

Більше того, вся наша плитка також попередньо герметизована, це означає, що в ній не буде накопичуватися вода, що позбавляє вас від занепокоєння про розширення води та розтріскування внаслідок замерзання.

Фактор зчеплення.

Тротуарна плитка спеціально текстурована для максимального зчеплення. В результаті кожна плитка зберігає свої протиковзкі властивості навіть у суворих умовах.

Вся плитка для мощення від компанії ТОВ «Планета РС» має коефіцієнт зчеплення, що свідчить про загальну твердість під ногами.

Шкала вимірюється від коефіцієнта зчеплення 1 до коефіцієнта зчеплення 5, де 1 найнижчий, а 5 найкращий. Більшість наших зовнішніх плиток пропонують обнадійливі 4 або 5 за шкалою, що дає вам душевний спокій, а також міцну основу.

 Для отримання додаткової інформації про нашу тротуарну плитку від компанії ТОВ «Планета РС» чому б не зателефонувати нам просто зараз?

Телефонуйте

(099) 009-55-51

або звертайтесь за адресою:

вул. Нафтовиків, 131, м. Херсон, Херсонська область

ВГОРУ