Дизайн мощення двору на 2022 рік
Коментарі Вимкнено до Дизайн мощення двору на 2022 рік

Ми часто ставимо собі запитання: «Як оновити відкритий майданчик, як прикрасити своє подвір’я?».  Нове покриття, чисте і охайне заднє подвір’я з гарним мощенням — чудовий спосіб зробити це.

 Створення ідеального брукованого майданчика у вашому будинку може мати величезне значення для зручності використання відкритого простору та загального зовнішнього вигляду вашого будинку.

Перше враження має значення, і тому, якщо ви хочете створити брукований майданчик у своєму саду або на відкритому просторі, ми перерахуємо найпопулярніші та найпривабливіші тенденції дизайну мощення на найближчі пару років.

Сірі колірні схеми

Ні для кого не секрет, що сіра бруківка є найпопулярнішим вибором серед більшості домогосподарств, оскільки її нейтральність означає, що вона доповнює більшість. Але в наш час споживачі стали вибирати світліші та яскравіші кольори, взаємозамінні конструкції як для інтер’єру, так і для екстер’єру, що зробило тротуарну бетонну плитку популярним вибором. Будівельна компанія ТОВ «Планета РС» пропонує до вашої уваги великий асортимент бетонної плитки різних кольорів, форм та розмірів. Заходьте на наш сайт та обирайте плитку на свій смак, згідно з дизайном вашого проекту.  

Класична бруківка

          Найстаріший стиль мощення, який витримав випробування часом. Найбільш популярний серед тих, хто має стару нерухомість і пам’ятники архітектури. Така плитка зливається з навколишнім середовищем і є чудовим способом створити корисний простір, зберігаючи при цьому сільський та природний вигляд. Бруківка, покладена яскравими візерунками, може стати витонченою особливістю будь-якого саду чи вуличного простору. Поєднуйте таке мощення з рослинами та яскравими квітами для створення домашньої теплої обстановки. ТОВ «Планета РС» рекомендує для цього використати плитку «Старе місто», «Австрійський брук» або «Міраж», візерунок мощення на ваш розсуд.   

Блокове мощення

       Цього року прогнозується, що тротуарна плитка стане ще популярнішим вибором, адже вона може похвалитися своїми властивостями та простотою у догляді, створюючи тривале відмінне враження цілий рік. Виберіть бруківку для закруглених країв «Півмісяць» або класичну плитку для чистого та сучасного вигляду «Патіо».

           Продовжуйте працювати над створенням свого двору, саду або патіо до майбутнього літа. Не забудьте поєднати свій простір з правильними вуличними меблями, садовими наборами та, звичайно ж, вуличними парасольками. Ми завжди готові обговорити ваші проекти на вуличному просторі.

Звертайтесь: вул. Нафтовиків 131, м. Херсон, Україна 73000,

дзвоніть:

+38 050 366-5002, +38 099 009-5551.

ВГОРУ