Ідеї для мощення патіо, садових та під’їзних доріжок
Коментарі Вимкнено до Ідеї для мощення патіо, садових та під’їзних доріжок

З міркувань практичності та зовнішнього вигляду, тераси, садові та під’їзні доріжки часто вимочують плиткою. Для цього є багато можливостей.

Пропонована плитка в різних спеціалізованих магазинах доступна в безлічі варіантів, але все ж таки ми часто ставимо собі питання: якою повинна бути плитка, чи повинен бути візерунок, чи повинен він бути кольоровим?

       Величезний вибір бруківки на споживчому ринку не полегшує рішення, завжди потрібно вибирати. Компанія ТОВ «Планета РС» у місті Херсон відкрила автоматичну лінію з виробництва вібропресувальних бетонних виробів: тротуарна плитка, дорожній бордюр, відливи тощо. нового покоління, а унікальна система колормікс, розроблена німецькими інженерами, дозволяє запропонувати споживачеві нову продукцію. Колорована плитка переливається різними кольорами та відтінками. З її допомогою ви можете зробити унікальний дизайн патіо чи двору. Наприклад: для терас і під’їзних шляхів ми пропонуємо візерунок мозаїці, для садових доріжок ідеально підійде Квадрат або Австрійський брук, а територію біля басейну вимостить ромбом або покладіть плитку в шаховому порядку. Існує безліч різних варіацій, як ви можете укласти плитку. Це не завжди залежить від візерунка або різнокольорової бруківки, за допомогою якої ви можете зробити будь-яку територію родзинкою на відкритому просторі.

      Ще можна використовувати наливну бетонну підлогу (таку послугу теж надає ТОВ “Планета РС”) вона ідеально підходить для великих площ, таких як тераса або під’їзна дорога. Біля входу можна викласти номер будинку бруківкою яскравого кольору. Часто використовуються комбінації матеріалів із різних типів мощення. Наливна бетонна підлога і плитка органічно виглядатиме на великих площах, таких як тераси та під’їзні шляхи, тут ви можете дати волю своїй уяві.

         Ідеальне покриття для садових доріжок та поради щодо укладання плитки.

Садові доріжки краще робити якомога вужчими. Найкращим варіантом мощення садових доріжок є мозаїка. Ось кілька порад щодо укладання плитки:

  • При укладанні тротуарної плитки на терасах, під’їзних та садових доріжках завжди слід звертати увагу на гармонію з навколишнім середовищем.
  • Мощення у сміливих кольорах може легко стати надто яскравою плямою, тому посадки з пишною зеленню – гарний вибір.
  • Фінансовий аспект грає роль. Саме тому рішення часто приймається на користь бетонного покриття. Тротуарна плитка з бетону дозволяє дощовій воді просочуватися краще, ніж бруківка з натурального каменю, тому обираємо плитку від Планети РС на сайті
  • Розбавляйте кладку малюнком із 2 і більше відтінків.
  • Відокремлюйте садову доріжку від газону бортиками, бордюром (їх також можна знайти та замовити на нашому сайті).
  • Під плитку обов’язково зробіть гарний фундамент.
  • Плитку укладати краще під нахилом, щоб уникнути накопичення води.
  • З одного краю доріжки покладіть водовідливи.

      Обирайте матеріали і послуги промислово-будівельної компанії ТОВ “Планета РС”. Для замовлення телефонуйте: (050) 366 50 01 або звертайтеся за адресою: м. Херсон, вул. Нафтовиків 131.

ВГОРУ